Lokální skupina KV- Genové klíče

TERMÍN SETKÁNÍ: 

čtvrtek  12.01.2023 v 17:00- 20:00 , U Zeleného slunce, Závodní 12, Karlovy Vary

Přihlásit se můžete: info@uzelenehoslunce.cz

nebo 602 368 151

Přidejte se k nám

Ve skupině a společném sdílení je velká síla. Scházíme se jednou za měsíc nebo podle našich potřeb. Diskutujeme, sdílíme, procházíme společně své profily, dělíme se o zkušenosti. 

 Lokální skupiny slouží jako místo pro setkávání příznivců Genových klíčů. Cílem skupiny není organizace přednášky či seminář. Pokud taková skupina vzniká, všichni její členové se mohou podílet na její organizaci. Sebeorganizující duch skupiny vás navede. 

"Synarchie se posiluje, když všichni zúčastnění procházejí transformací společně. Zlatá cesta byla vytvořena přesně k tomuto účelu. Procházet Zlatou cestou s blízkou skupinou nebo milovanou osobou je nezapomenutelný zážitek, který můžeme každému doporučit. Na rozdíl od tradičního modelu, kde jeden člověk, který určitému tématu rozumí, učí ostatní, nás Genové klíče vyzývají, abychom se stali spíše prostředníky transmise. Pokud vznikne skupina v určité lokalitě, určitě bude obsahovat jednoho či více zprostředkovatelů, kteří mohou sloužit jako prostředníci. Prostředník funguje jako spojující uzel pro určitý typ skupinové chemie, může navést ostatní, dát vzniklé skupině určitou strukturu a impulz, ale hlavní důraz je na ocenění skupinové inteligence. Prostředník poskytujete alchymistický kotlík pro transmutaci, ale změna, která se v něm odehraje, je tajemná a nepředpověditelná. Každá skupina by měla mít nějaký společný účel, který ji přesahuje." - citace www.genoveklice.cz