Na masáž si vyčleňte dostatek času, počítejte s časovým rozmezím 60- 90 minut.(vyberte v online rezervaci) .Čas zahrnuje úvodní 5 min. rozhovor, masáž 50 minut a 5 minut odpočinek po masáži.

K masážím si můžete přiobjednat harmonizaci tibetskou mísou či terapeutickými ladičkami

Celotělová olejová masáž

ABHYANGA

  Královská masáž ABHYANGA

ájurvédská celotělová olejová masáž

 • posiluje imunitní systém
  velmi vhodná při anemických stavech (s nedostatkem železa)
  posiluje organismus a snižuje únavu
  dodává do organismu životní energii
  vhodná po porodu a v šestinedělí (pro matku i novorozence)
  zpomaluje proces opotřebení organismu (stárnutí)
  pravidelná aplikace procedury Královská masáž Abhyanga účinně pomáhá distancovat se od vnějších problémů a nahlížet na okolní svět s povzneseným a zdravým nadhledem
  Abhyanga je efektivním opatřením určeným především pro předcházení chronickým stresům, únavovému syndromu či syndromu vyhoření, stejně jako depresím- jež se posléze stávají kořenem dalších problémů a onemocnění. 

 •  Cena: 890 Kč/ čas masáže 50 minut

Cena masáží zahrnuje: ručníky, bavlněná prostěradla, olej v biokvalitě, esenciální oleje.
Na masáž si vyčleňte dostatek času, počítejte s časovým rozmezím 60- 90 minut. Čas zahrnuje úvodní 10- 15 min. rozhovor, masáž 40 minut a 10 minut odpočinek po masáži. Masáž uvolňuje toxiny nejen fyzického těla, ale i mentálního. Mohou vyvstat témata ke zpracování, emoce nebo mohou vyjít najevo psychosomatické potíže. Ve výše určeném čase je možné, pokud si budete přát a téma vyvstane, lehce se tématu dotknout. Pokud byste si přáli téma detailněji analyzovat, je možné si předem rezervovat více času k masáži nebo se objednat na konzultaci mimo termín masáže.